Зварювальні даху над лоджій та балконів

Зварювальні даху над лоджій та балконів

Зварювальні даху над лоджій та балконів від компанії ТОВ "будфірми" ВИСОТА " - фото 1
2 000 ₴

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Миколаїв

Опис

Сьогодні все частіше жителі багатоквартирних будинків, особливо ті, які проживають на першому поверсі, стикаються з необхідністю наявності балкона на першому поверсі або необхідністю продовження існуючого балкону на сусідні кімнати, щоб розширити житлову площу квартири. Мешканцям квартир на першому поверсі (особливо це стосується жителів будинків типу хрущовки або сталінки) підійде прибудова балкона методом бетонування нового фундаменту під майбутній новозбудований балкон, який може, при узгодженні з сусідами, бути підставою для балкону і на другому поверсі, а при ентузіазмі сусідів і вище. Тоді бюджет на один об'єкт значно зменшується, в силу розподілу витрат за воздвиженню фундаменту на всі зацікавлені квартири.
В основному ж використовується навісній тип балкона з нуля, як на першому поверсі, так і на поверхах вище, але тільки таким типом балкона можна звести новий балкон на поверхах, починаючи з іншого.
Першою і найважливішою стадією при зведенні балкона з нуля є встановлення і закріплення опорної плити, яка буде служити несучою частиною і основою майбутнього балкона. Основними несучими елементами балкона з нуля виконують швелера, які монтуються в несучу стіну будинку і закріплюються спеціальними будівельними кріпильними болтами, після чого йде процес облаштування самої несучої опори балкону. Такі складні і відповідальні роботи можна доручати тільки перевіреним і досвідченим майстрам, до яких відносяться зварювальники з багаторічним досвідом саме таких робіт.

Також дивіться інші надавані нами послуги в мережі

fb-icon-white-1DLFD.png
instagram-icon-white-25UlL.png

Характеристики