Утеплення покрівлі

Утеплення покрівлі від компанії ТОВ "будфірми" ВИСОТА " - фото 1
80 ₴

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Миколаїв

Опис

 
 

Для того, щоб проживання в будинку було комфортним, необхідно, щоб і утеплення покрівлі було виконано якісно - адже покрівля - це верхній щит нашого будинку, що не дає теплу з будинку (при якісному утепленні покрівлі) йти взимку і перешкоджає нагріванню повітря в будинку влітку.
Якісно виконане утеплення покрівлі економить величезні кошти на опалення взимку і кондиціонування влітку, особливо при постійному зростанні цін на енергоносії.

Як захисна конструкція, покрівля функціонує в досить жорсткому температурному режимі, випробовуючи на собі вплив температурних коливань.

Як правило, її нижня поверхня (стеля) має температуру, близьку до температури в приміщенні. У той же час, температура зовнішньої поверхні змінюється в досить широкому діапазоні (від -50 ° С взимку до + 100 ° С в сонячний літній день).
При цьому, покрівля повинна надійно захищати внутрішні приміщення будівлі від коливань температур, захищаючи взимку від холоду, а влітку від спеки.
Важливо відзначити той момент, що утеплюючи схили, не треба влаштовувати теплоізоляційний шар на горищному перекритті, щоб не перетнути доступ тепла з основного приміщення до горищного простору.
При утепленні скатів дуже гостро постає питання про влаштування теплоізоляційного шару, який повинен бути виконаний з особливою ретельністю.

Ми також у мережах

fb-icon-white-1DLFD.png
instagram-icon-white-25UlL.png

Характеристики