Зачистка силосів

Зачистка силосів від компанії ТОВ "будфірми" ВИСОТА " - фото 1
50 ₴

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Миколаїв

Опис

Силос - ємність, призначена для зберігання сипучих речовин, без доступу повітря і вологи. Силос є циліндричною конструкцію з конічним дном. Конструкція силосу кріпиться на опорному пристрої до фундаменту і розташовується конусом вниз. Найбільш часто силоси призначаються для зберігання цементу і зернових культур.

Фумігація силосів на основі фосфіну, що так необхідно проводити на елеваторах щорічно, має безліч переваг і лише один недолік. Необхідне проведення механічної зачистки конусів і стін силосів (бункерів) від зернового пилу і зернових відкладень. Та й взагалі необхідність зачистки перед прийомом врожаю з радянських часів ніхто не відміняв, а для зберігання інтервенцій взагалі зачистка є обов'язковою вимогою.

З часом силоси забруднюються, на їх стінках залипають будівельні суміші \ зернова пил \ зернові відкладення. Для того щоб очистити силоси оперативно і з максимальною безпекою, запрошують промислових альпіністів.

Фахівці компанії ТОВ «БудФірм Висота» проводять очищення силосів будь-яких типів, в тому числі залізобетонних, монолітних, сучасних оцинкованих будь-якого діаметру; сухим і мокрим методом в залежності від необхідної ситуації.

Також дивіться інші надавані нами послуги в мережі

fb-icon-white-1DLFD.png
instagram-icon-white-25UlL.png

Характеристики