Ремонт і заміна труб силосів

Ремонт і заміна труб силосів

Ремонт і заміна труб силосів від компанії ТОВ "будфірми" ВИСОТА " - фото 1
2 000 ₴

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Миколаїв

Опис

Тверда поверхня зерна настільки сильно відскоблює метал, що цілої мережі цих трубчастих елементів не вистачає для того, щоб витримати до кінця сезону заготівок. Установка товстих труб зі стінками в 8 мм далеко не завжди рятує, і зерно все одно протирає діри в трубах, викидаючись назовні і стаючи їжею для птахів і гризунів.

Якщо до справи підходити раціонально і своєчасно проводити роботи на висоті із заміни старих зношених труб, поворотних колін, лючків, патрубків, трійників і норійних проток, матеріальні витрати значно знизяться. Можна зробити це і силами власного обслуговуючого персоналу. Але в такому випадку для установки нових труб і демонтажу на висоті зношених елементів доведеться застосовувати важку техніку для підйому, а це задоволення по кишені далеко не кожному елеватору, тим більше дрібному.

Промисловий альпінізм не вимагає ніяких підйомних механізмів, оскільки в своїй роботі ці фахівці використовують альпіністське професійне спорядження. Цей метод дозволяє їм добиратися до будь-якого самого важкодоступного місця.

Також дивіться інші надавані нами послуги в мережах:

fb-icon-white-1DLFD.png
instagram-icon-white-25UlL.png

 

Характеристики